Вражаюча екскурсія до таємниць діловодства

Нещодавно студенти 3-Р та 4-Р спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" разом із викладачами Просовою Нелею, Ольгою Подворнюк  та Наталією Поліщук  подорожували крізь час і знання,  наповнені унікальним досвідом. Розпочали шлях на історичному факультеті Волинського національного університету імені Лесі Українки, де  відчули не тільки вагу минулого, але й можливість здобуття вищої освіти, що розкриває нові можливості перед студентами.
Далі туристи-діловоди вирушили у незабутню експедицію до Державного архіву Волинської області. Це було захоплююче занурення у світ, де історія оживає через цінні документи.
Наша вражаюча екскурсія розкрила перед нами таємниці діловодства в різні епохи. 
Ми мали унікальну можливість роздивитися метричні книги, в яких зберігаються важливі події життя відомих особистостей, погортати стародруки та біблії. 
Також мали нагоду побувати у найбільшій книгозбірні у Волинській області.
Лабіринти бібліотеки розкрили перед нами нові перспективи нашої майбутньої професії. Враження від вивчення та роботи в цьому визначеному центрі знань — неперевершені. 
 Пригоди студентів спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" продовжились у замку Любарта – візитівці Волині! На території замку, де кожен камінь несе історію, ми занурились в атмосферу минулого. 
Ще одна локація, яку ми відвідали - це музей книги – наше місце поклоніння!  Вражаюча колекція, що розповідає про епохи і зміни у світовому слові.  Ми не тільки вивчали історію, але й самі стали її частиною, перебуваючи в цьому чарівному місці.