Зустріч з першокурсниками

У Володимирському педагогічному фаховому коледжі імені Агатангела Кримського відбулася зустріч з першокурсниками. Учорашні випускники шкіл, гімназій, ліцеїв мали змогу відчути себе у новому статусі – студент.

День видався багатим на яскраві та позитивні емоції.

Голова студентського профкому Тамара Карпук організувала феєричне дійство "Високе звання студент", на якому першокурсники в незвичній ігровій формі познайомилися з керівниками груп та викладачами коледжу.

Продовженням свята стали урочистості з нагоди Дня Державного прапора України. Першокурсників привітав директор коледжу Микола Савельєв. Він нагадав про ту страшну ціну, яку платить наш народ за те, щоб жовті та блакитні кольори майоріли над вільними та звільненими українськими землями. Як символ сміливості та подвигу українців були підняті прапори на будівлі гуртожитку.

У час квесту "Педагогічні майстерні" студенти мали можливість проникнути в таїну своєї майбутньої професії, а під час екскурсії дізналися про особливості коледжанських буднів.

Емоції не вщухали до вечора. Студенти ділились враженнями, захоплювалися побаченим.

Отож, вітаємо вас, першокурсники, у дружній родині кримчан! «Смакуйте» новий статус, розкривайте свій потенціал, знайомтеся з новими людьми, знаходьте справжніх друзів! Нехай теплота та доброзичливість ваших викладачів огорне вас у цей нелегкий час та дозволить насолоджуватися таким важливим періодом у вашому житті! Упевненості вам та позитиву на шляху здобуття освіти!

Невеличкий фотозвіт ДЛЯ ВАС!