Представники з Університету Григорія Сковороди, що в Переявлаві відвідали коледж та запросили наших випускників на навчання

26 травня, з метою профорієнтаційної роботи, коледж відвідали поважні гості з Університету Григорія Сковороди, що в Переяславі.

Делегацію очолив Василь Дудар, кандидат історичних наук, доцент, проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності.

Оксана Плужник, докторка філософії (PhD), старша викладачка кафедри соціальної комунікації, документознавства та інформаційної діяльності, найперше зустрілася з випускниками коледжу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», та в деталях розповіла про вступ до університету на перший (бакалаврський) рівень на скорочений термін навчання за однойменною освітньою програмою. Друга зустріч Оксани Василівни була зі студентами завершального курсу навчання спеціальності 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)». Здобувачі освіти не лише слухали, а й активно брали участь у бесіді, цікавились вступом за скороченою програмою на аналогічну спеціальність, а також на спеціальність 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології).

З випускниками спеціальностей 013 «Початкова освіта» та 014.12 «Образотворче мистецтво» зустрілася кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти Галина Черненко. Науковиця розповіла про особливості цьогорічного вступу, переваги навчання за скороченою програмою на бакалавраті та можливостями продовження навчання в університеті в магістратурі без зміни та зі зміною спеціальності.

Кролівець Юлія, докторка філософії (Phd) з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 053 Психологія, старший викладач кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти мала зустріч з найбільш вмотивованими нашими випускниками-дошкільниками. Юлія Віталіївна розповіла про необхідність майбутнім випускникам для самореалізації базової та повної вищої освіти за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта».

Візит колег із закладу вищої освіти співпав з символічним святом дня останнього дзвоника в коледжі. Василь Леонідович був запрошений до вітального слова. Він привітав випускників та їхніх батьків, детально розповів про свій університет та його факультети.

На завершення, всі зацікавлені здобувачі освіти, мали змогу задати запитання особисто всім представникам університету та отримати на них відповіді. Найбільше наших випускників цікавило як в університеті влаштована дуальна програма навчання, адже частина з них вже мають запрошення на роботу за професією.

В невимушеній розмові мали змогу згадати наших випускників минулих років. Приємно, що кримчани з коледжу є в центрі уваги та їх поіменно знають та високо оцінюють  в університеті.

Дякуємо колегам із вищої школи за візит, за цікавість до нашого закладу та випускників, які навчаються за всіма освітньо-професійними програмами!

Дякуємо нашим захисникам за мирне небо Волині і можливість проводити такі зустрічі та свята!

 

Василь ЦЬОСЬ,

завідувач мистецько-технологічного відділення