В коледжі відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін

Відповідно до плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Волинської області на 2022/2023 н.р. 22 лютого в форматі онлайн відбулося засідання ОМО на базі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського Волинської обласної ради.

На засіданні з доповідями виступили викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін: Ірина ХОМЮК (Використання інноваційних технологій для формування предметно-історичних компетентностей здобувачів освіти) та Микола НАГІРНИЙ (Організація дослідницької роботи здобувачів освіти з історії)

Значну організаційну роботу, що сприяла змістовному проведенню обласного методичного об’єднання провів голова циклової комісії викладачів соціально-економічних дисциплін Микола СТРІЛЬЧУК.

Під час засідання ОМО студенти коледжу, члени студентського наукового товариства «ТІСНО» представили свою відеороботу-звіт про власну наукову діяльність.

Про товариство

 

Інтерв’ю з учасниками

Учасники обласного методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін мали можливість обговорили актуальні питання та проблеми, що виникають в контексті реформування освіти в Україні, поділитися власними успіхами та досягненнями.

Світлана СЛЮСАРУК-ЛІТВІН,

методистка коледжу