Заступник директора з виховної роботи

Мечнік Лариса Степанівна


Бібліографічна довідка

Народилася 23.11.1960 року у м. Володимир-Волинському у сім’ї службовців. Мати – Троць Галина Яківна та батько – Троць Степан Гнатович, вчителі школи.

У 1967 році  пішла в перший клас Володимир-Волинської ЗОШ № 2, яку закінчила у 1977 році.       

1977 року стала студенткою філологічного факультету Луцького державного педагогічного інституту ім. Лесі Українки. Впродовж навчання брала участь у науково-практичних конференціях, творчих конкурсах. У 1981 році  закінчила інститут.

У 1983 була прийнята на посаду викладача російської мови та літератури ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського».

З 1994 по 1996 рік здобувала другу вищу освіту у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки за спеціальністю «Українська мова та література».

З 2002 року переведена на посаду заступника директора з виховної роботи.

За час роботи у ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського» видала методичні посібники («Позакласна робота зі студентами» (2012), «Формування творчої особистості засобами зарубіжної літератури» (2013), «Організація виховного процесу у коледжі» (2014), «Організація виховної роботи у гуртожитку»(2015), «Формування громадянських компетентностей у студентської молоді» (2017),).

03.01 2018 р.                                                                             

Нагороди:

  • Нагороджена значком «Відмінник народної освіти України», у 2015 році нагороджена Почесною грамотою управління освіти і науки облдержадміністрації.

Публікації:

  • Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблема освіти в контексті гуманізації суспільства», стаття «Студентське самоврядування як умова створення розвивального, виховного простору у коледжі», м. Хмельницький, 2014 рік.
  • Міжнародна науково-практична конференція «Компетентністно зорієнтована освіта: якісні виміри», стаття «Формування громадянської компетентності у студентської молоді», м. Київ, 2015