Тиждень інформатиків, математиків та фізиків

Проведення Тижня циклової комісії викладачів професійної, цифрової та математичної освіти є важливою подією у житті студентів, які навчаються в коледжі. Цей Тиждень відкрив можливості для здобувачів освіти не тільки поглибити свої знання з математики, фізики, інформатики та програмування, а й проявити свої здібності й таланти.
Програма Тижня була дуже насиченою. Вона містила різні заходи: олімпіади, відео-лекції, конкурси відеороликів, віртуальні подорожі та ін. Такі форми проведення спонукали студентів удосконалювати свої знання та практикувати навички, а також розвивати творчий підхід до вивчення науки.
Олімпіаду з математики організували викладачі Л.С. Романюк, Л.М. Давидюк. У ній узяли участь студенти 1 курсів, які продемонструвати свої знання та вміння. Окрім цього, під керівництвом педагогів І.М. Сахно, М.В. Бондарук відбулася також олімпіада з фізики для першокурсників.
Із 3 квітня всі охочі студенти мали можливість долучитися до перегляду фільму "Це дивовижне число Пі", доступ до якого було надано через покликання у Viber. Організатором цього заходу стала викладач Л.С. Романюк. Перегляд фільму сприяв розширенню знань про числа та математику.
Також 3 квітня Р.Й. Цаль-Цалько та А.М. Назаров поінформували студентів 1-4 курсів про онлайн-сексуальне насильство над дітьми (кібер грумінг) в рамках акції #Stop_sexтинг. Прослухати інформацію можна було під час великої перерви в актовій залі або дистанційно в Classroom.
Ще один захід, який відбувся протягом Тижня, – це відео-лекція "Starlink в Україні" від викладача В.А. Цьося. Така лекція була цікавою та корисною для здобувачів освіти, які захоплюються сучасними технологіями та розвитком мережі «Інтернет».
5 квітня провели заходи, що мали на меті ширше залучити студентів до вивчення математики та інформатики. Для всіх охочих відбулася зустріч у «Клубі математиків-дилетантів» під керівництвом викладача О.О.Юринця, який продемонстрував чудовий спосіб розвивати математичні здібності та логічне мислення, що необхідні для багатьох професій. У кабінеті № 12 у той же день викладач А.М. Назаров провів інтернет-олімпіаду «На Урок», а студентка 3 курсу спеціальності 014.10 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» Богдана Положевець під керівництвом Ю.М. Патріарх провела відкритий пробний урок з інформатики на тему “Досліджуємо надійність сайту” у 4-В класі ліцею №2.
Викладачі Б.В. Ващук та Н.В. Поліщук 6 квітня провели «Брейн-ринг» з інформатики для студентів 3-Р та 4-Р, а досвідчений педагог  М.А. Чуцький організував олімпіаду з програмування “Алло, ми шукаємо таланти” для всіх охочих студентів.
Здобувачі освіти 1 курсів усіх спеціальностей мали можливість узяти участь у навчально-інформаційному проєкті “Подорож у світ фракталів” у кабінеті №27 під керівництвом педагогів Л.М. Давидюк та І.М. Сахно. Крім того, М.В. Бондарук та І.М. Сахно запросили студентів узяти участь у конкурсі відеороликів "Фізика у моєму житті", що відбувався протягом тижня, а роботи студенти подавали у групу Viber. Це сприяло підвищенню мотивації у вихованців до вивчення фізики та розвитку їхніх творчих здібностей.
Третім курсам спеціальності 013 “Початкова освіта” викладачка І.І. Совальська запропонувала проявити свої здібності в олімпіаді з методики навчання математики, яка відбулася 7 квітня в аудиторії №23. Активну участь у заході взяли студенти груп 3-В та 3-Г. 
Тематичний тиждень закінчився 10 квітня підсумковим засіданням циклової комісії викладачів професійної, цифрової та математичної освіти, де обговорили питання щодо проведених заходів та перспектив розвитку викладання математики та інформатики в навчальному закладі.
Загалом Тиждень комісії – це чудова ініціатива, яка допомогла студентам удосконалити свої знання та здібності з цих важливих дисциплін. Такі заходи спонукають стати більш кваліфікованими та бути готовими до викликів сучасного світу.