Учасники проєктної групи коледжу разом з науковцями, стейкхолдерами, роботодавцями та студентами обговорили освітньо-професійну програму «Середня освіта (Трудове навчання та технології)»

24 травня відбулася відкрита зустріч з представниками стейкхолдерів, роботодавцями та студентами, на якій обговорили освітньо-професійну програму (ОПП) «Середня освіта (Трудове навчання та технології)», за якою здійснюється підготовка здобувачів освіти у Володимирському педагогічному фаховому коледжі імені Агатангела Кримського. Захід відбувся в онлайн-режимі за допомогою додатка Meet.

На початку зустрічі гарант програми Ольга Вітрук ознайомила всіх присутніх зі структурою освітньо-професійної програми.

Заступник директора з навчальної роботи  Олександр Юринець представив публіці навчальний план підготовки фахових молодших бакалаврів середньої освіти за предметною спеціальністю «Трудове навчання та технології». Провів детальний аналіз освітніх компонентів обов’язкової та вибіркової складових із наголосом на кількості виділених кредитів.

Василь Цьось, завідувач мистецько-технологічного відділення,  коротко ознайомив слухачів з контингентом здобувачів освіти, які навчаються за згаданою вище ООП, кращими традиціями, які сформувалися під час освітнього процесу в коледжі. Наголосив на хороших перспективах вступу для випускників спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) на скорочений курс навчання до закладів вищої освіти та можливостями для самореалізації.

Рекомендації щодо формування освітніх компонентів висловив доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри машинознавства і транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Роман Горбатюк.

Доктор педагогічних наук, професор Хмельницького національного університету Ігор Андрощук надав цінні поради щодо присвоєння робітничої кваліфікації та формування спеціальних компетентностей, наголосив на важливих законодавчих документах, на які потрібно звернути увагу.

Ірина Анрощук, доктор педагогічних наук, професорка Хмельницького національного університету, завідувачка кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва, порадила в міжатестаційний період детально опрацювати рекомендації щодо самооцінювання освітньо-професійної програми фахової передвищої освіти та освітньої діяльності за кожним з восьми критеріїв.

Також до обговорення освітньо-професійної програми приєдналися директори та вчителі закладів середньої освіти (ЗСО) міста Володимира та Володимир-Волинського району. Зокрема, Ірина Боярина, директор ліцею села Льотниче Зимнівської сільської ради, висловила свої очікування до випускників, які будуть працювати вчителями трудового навчання та технологій, та розповіла про особливості педагогічної практики здобувачів освіти нашого коледжу. Разом із директорами ЗСО напрацювали ідеї щодо плану спільних заходів та обміну досвідом.

Дякуємо колегам з вищої школи за цінні рекомендації та підтримку!

Безмежно дякуємо нашим захисникам за можливість організовувати якісний освітній процес очно та будувати плани на майбутнє!