Календар новин

Для підготовки цифровиків коледж придбав два сучасні комп’ютерні класи та 3D-принтер

Для якісної підготовки студентів нової ліцензованої спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) коледж за кошти державної освітньої субвенції придбав два нові комп’ютерні класи та 3D-принтер.

Чергове засідання Наглядової ради коледжу

22 грудня відбулося чергове засідання Наглядової ради коледжу у складі голови Наглядової ради, народного депутата України Ігоря Гузя; заступника міського голови, депутата Волинської обласної ради Ярослава Матвійчука; директорки першої міської одинадцятирічки Людмила Самусєва; міськрайонного військового комісара Руслана Яція.

В коледжі вручили дипломи учасникам проєкту «“Норвегія–Україна”. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему»

17-го грудня у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю. Кримського відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів учасникам проєкту «“Норвегія–Україна”. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему». У актовій залі коледжу зібралися організатори, викладачі й учасники проєкту.

Перемога у Міжнародному конкурсі "Акварель"

«Щастя приходить до того, хто багато працює», - цитата художника епохи Відродження Леонардо да Вінчі, актуальна й нині для студентів спеціальності образотворче мистецтво педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського.

Князівській бригаді – 7 років!

10 грудня 2021 року студенти 1-го курсу Володимир-Волинського  педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського завітали до 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого та привітали військову частину з 7 річницею створення. Подарували ікони вишиті бісером та маскувальні сітки, які були виготовлені руками студентів.

Авторське право в інтернеті: що потрібно знати педагогам

Інтернет-технології – невід’ємна складова професійної діяльності сучасного педагога. Необхідність завантаження, зберігання, поширення різних види інформації значно зросла із запровадженням дистанційного навчання. Разом з цим, актуальності набрала проблема порушення та захисту авторських прав у мережі Інтернет.

Урок мужності «Героїчна оборона Донецького аеропорту»

9 грудня 2021 року у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю. Кримського пройшов урок мужності та вшанування  пам’яті  загиблих захисників Донецького аеропорту.

Наукові здобутки студентів 3 курсу спеціальності 012 «Початкова освіта»

26 листопада 2021 року студентки З курсу спеціальності 012 «Початкова освіта» Марина Гарчук та Єлизавета Мякота взяли участь у педагогічних читаннях «Актуальні ідеї В. Сухомлинського та К. Ушинського в сучасному освітньому просторі», що відбулися у КЗВО «Луцький педагогічний коледж».

В коледжі відбувся психолого-педагогічний семінар на тему: «4-к» - вимога НУШ до формування професійних компетентностей майбутнього педагога»

З метою підвищення кваліфікації, професійних компетентностей та педагогічної майстерності,  педагогічні працівники коледжу активно обговорили наукову проблему: «4-к» - вимога НУШ до формування професійних компетентностей майбутнього педагога та актуальні питання формування ключових компетентностей фахової підготовки сту

Трудовики знову перемогли у всеукраїнському конкурсі

Трудове навчання, перемога

Студенти трудового навчання та технологій знову здобули перемогу у третьому Всеукраїнському дистанційному конкурсі з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва – «Битва жанрів - Art III», який проходив з 14 по 20 листопада у місті Києві.

Матеріали для членів атестаційної комісії коледжу

Зміст посібника:

1. Типове положення про атестацію педагогічних працівників зі змінами та доповненнями відповідно до наказів МОН України № 1473 від 20.12.11 та № 1135 від 08.08.13

2. Наказ від 20.09.2021 № 210-к «Про атестаційну комісію»

Викладачі та студенти взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся 21-ий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який організувала Національна суспільна телекомпанія України, зокрема «Українське радіо».

Мистецька родина

Для студентів випускних груп, стало вже традиційним проведення виховних годин у колі друзів, на яких вони мають нагоду зустрітися, поспілкуватися з студентами нового набору - першокурсниками, а ще поділитися досвідом в навчанні.

Обираємо здоров'я

28 жовтня, в рамках тижня циклової комісії викладачів природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик відбувся флешмоб «Обираємо здоров’я» для студентів коледжу та їх наставників, а також було організовано фітовітальню, де викладачі поласували вітамінними смаколиками і та продемонстрували свої знання з біології.

Тренування з чемпіонкою Європи

27 жовтня в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик у спортивному залі коледжу відбулося функціональне тренування, яке провела для студентів 3-Б групи чемпіонка України, чемпіонка Європи, чемпіонка світу з класичного пауерліфтингу, краща спортсменка 2017 року, майстер спорту міжнародного класу

Зустріч з волейболу між викладачами та студентами

26 жовтня в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик відбулася товариська зустріч з волейболу між викладачами коледжу та представниками студентською ради.
Після завершення зустрічі, яка складалася з трьох волейбольних партій, команда викладачів подякувала студентам за гру.

Екоквест «Природні скарби Слов’янського парку»

26 жовтня в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик у Слов’янському парку відбувся мотузковий екоквест «Природні скарби Слов’янського парку».
В даному заході приймали участь студенти 1-А та 1-Є груп.

Протокол засідання атестаційної комісії від 13 жовтня 2021 року № 01

Голова атестаційної комісії: Савельєв М. Г.

Заступник голови атестаційної комісії: Юринець О.О. 

Секретар атестаційної комісії: Слюсарук-Літвін С. С. 

Кількість членів атестаційної комісії: 14

Присутні:

Кінезіологічні вправи – ефективний засіб активізації рухової та розумової діяльності

25 жовтня в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик проведений захід «Кінезіологічні вправи – ефективний засіб активізації рухової та розумової діяльності».

Коледж налагоджує співпрацю з територіальними громадами

20 жовтня 2021 року в коледжі викладачами циклової комісії трудового навчання та технологій був організований науково-практичний семінар «Сучасні форми та методи роботи на уроках трудового навчання» для вчителів закладів освіти Ратнівщини та міста Володимира-Волинського.

Трудовики знову перемогли у VІ Всеукраїнському конкурсі «Мій скарб - моя Україна»

Студенти спеціальності 014.10 "Середня освіта(Трудове навчання та технології)" Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.Кримського під керівництвом креативних керівників: О.А. Вітрук, Г.Я. Олексюк, О.В.

З Днем захисників і захисниць України!

З нагоди «Дня захисників і захисниць України» та з метою військово-патріотичного виховання молоді, 12 жовтня 2021 року в педагогічному коледжі відбулась зустріч з військовослужбовцями 39 зенітно-ракетного полку. Студенти отримали багато корисної інформації стосовно служби у Збройних силах України.

Інформація для маломобільних груп

Люди з особливими потребами є повноцінними членами нашого суспільства і потребують постійної уваги до своїх проблем.

Маломобільні групи населення – це не лише люди з інвалідністю. До цієї категорії громадян також належать  особи похилого віку, вагітні жінки, особи з дитячими колясками та ті, хто мають тимчасові проблеми зі здоров’ям. 

Викладачі коледжу – переможці обласної виставки «Творчі сходинки педагогів Волині»

Конкурс методичних доробок Володимир-Волинський педагогічний коледж

 17 травня на базі КЗВО «Луцький педагогічний коледж» проходила XXVI обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти «Творчі сходинки педагогів Волині».

Психолого-педагогічний семінар "Підвищення навчальної мотивації студентів в умовах дистанційного навчання"

Підвищення навчальної мотивації студентів в умовах дистанційного навчання – актуальна тема сьогодення.  Саме тому, педагогічні працівники коледжу обговорювали її на психолого-педагогічному семінарі, що відбувся 24 вересня.

Рейтинг успішності для нарахування академічної стипендії для 1-х та 4 курсів

Рейтинг успішності для нарахування академічної стипендії для:

1-х  курсів, за результатами рейтингово балу при вступі та

4 курсів, за результатами IV семетру 2020-2021 навчального року.

Захоплююча подорож до мальовничих Карпат

Навчання у коледжі – це не лише пари і сесії, але й найкращий період для подорожей, який потрібно використовувати із максимальним задоволенням.

Володимир-Волинський педагогічний фаховий  коледж продовжує співпрацю з американським неприбутковим фондом "Манофф" (програма ENGin)

програма ENGin

"ENGin" - програма підвищення рівня володіння і практикування розмовної англійської мови учнівською та студентською молоддю, що реалізується американським неприбутковим фондом "Манофф".

Інформація для студентів-учасників програми ENGin

Інформація для учасників програми ENGin

1. Ознайомтесь , будь ласка, з інструкцією участі у програмі:

http://surl.li/succ

2. Заповніть форму:

https://forms.gle/PKBgiMkw4zuR1x2z9

3. Повідомте викладача  ПКАМ (практичний курс англійської мови) про заповнення форми

Річний план роботи коледжу на 2021-2022 навчальний рік

Освітня діяльність Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту», Указу Президента України від 25.06.2013 № 344/2013 «Про національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», Державної національної програми «Осві

Вітальні адреси до ювілею Миколи Григоровича Савельєва

Шановний Миколо Григоровичу!

Від імені колективу управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації вітаємо Вас із ювілеєм. Щиро зичимо міцного здоров’я, благодаті та всіляких гараздів Вам та Вашій родині на многії літа!

З повагою колектив управління освіти і науки Волинської ОДА

Вітаємо з ювілеєм!

Шановний Миколо Григоровичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого золото ювілею.

Ми цінуємо Вас як висококваліфікованого, мудрого, талановитого керівника, який своїм умінням працювати з людьми, аналізувати здобув заслужений авторитет і глибоку довіру викладачів та студентів коледжу.

Професіоналізм, безмежна відданість справі, цілеспрямованість і наполегливість у досягненні поставленої мети завжди були спрямовані на розвиток Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського.

У день Вашого ювілею, Миколо Григоровичу, зичимо Вам невичерпної енергії, невпинного руху вперед, успіхів в усіх починаннях. Нехай Ваше життя буде світлим і радісним. Любові від рідних і друзів, сімейної злагоди, родинного затишку, втілення у життя планів, задумів та ідей.

Колектив коледжу

ЙОГО ПРІОРИТЕТ - ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ОСВІТИ

У статті проведено огляд функціонування і розвитку Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського Волинської обласної ради.

Документи для отримання "підйомних"

До уваги випускників спеціальностей 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво), 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології), 013 Початкова освіта,

які навчалися за державним замовленням!

Спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Запрошуємо до коледжу для вступу на навчання за освітньо-професійною програмою  023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. Набір здійснюється на базі 9-ти класів. Термін навчання: 3 роки і 10 місяців. Вступні іспити: тестове випробування з української мови (профільний)  та творчий конкурс.

Перелік конкурсних предметів

Фаховий молодший бакалавр на основі базової загальної середньої освіти (після 9 класу)

012 Дошкільна освіта.  Дошкільна освіта (база 9 класів)

За регіональним замовленням – індивідуальна усна співбесіда. (українська мова, біологія)

Перелік документів для вступу

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

- копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;

Вартість плати за навчання

Вартість платних послуг з підготовки молодших спеціалістів за спеціальностями, ліцензованими у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради для вступників 2021 року.

Рішення про Наглядову раду

Луцьк. Волинська обласна рада восьме скликання.

Рішення від 27 травня 2021 року №6/22 Про Наглядову раду Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського Волинської обласної ради.

Переглянути

Склад Наглядової ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням обласної ради

27 травня 2021 року № 6/22

СКЛАД НАГЛЯДОВОЇ РАДИ

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІМ. А.Ю. КРИМСЬКОГО ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Спеціальність 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології)

Запрошуємо до коледжу для вступу на навчання за освітньо-професійною програмою 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології). Набір здійснюється на базі 9-ти класів. Термін навчання: 3 роки і 10 місяців. Вступні тестові випробування з української мови і математики.

 

Викладачки коледжу – переможці Міжнародного конкурсу в Польщі «Писанка – генетичний код нації»

Пам’ятною подією у мистецькому житті викладачок ВВПК ім. А.Ю. Кримського, - Лесі Мартинюк та Оксани Білик,  стало знайомство з Щецинським відділенням Об’єднанням українців у Польщі та участь у Міжнародному конкурсі на найкращу писанку виконану у традиційній техніці, яка принесла перемогу -  дипломи ІІ та ІІІ ступеня.

Свято останнього дзвоника. Відео.

Урочисте і радісне, трепетне і зворушливе Свято останнього дзвоника.

Сьогодні воно відбулось у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі імені А.Ю. Кримського. Творчі, креативні, цілеспрямовані і наполегливі випускники починають свій професійний шлях.

Коледж підключився до сервісу перевірки на плагіат "Unicheck"

Особливої актуальності у сучасних умовах набуває питання дотримання академічної доброчесності.

Вишиванка – українська душа...

Вишиванка – це як українська душа. ЇЇ колорит містить в собі відкритість, щирість, барвистість, співучість, талант, волелюбність, кохання, державність, неперевершеність… І цей перелік безмежний.

Урочиста академія вручення дипломів та сертифікатів за результатами реалізації програми професійної перепідготовки в рамках проєкту «Норвегія-Україна»

19 травня в коледжі відбулась урочиста академія вручення дипломів та сертифікатів за результатами реалізації програми професійної перепідготовки військовослужбовців Збройних сил України, учасників АТО та їх сімей, в рамках проєкту «Норвегія-Україна».

В коледжі презентували повне академічне зібрання творів Лесі Українки у 14-ти томах

19 травня з 16 до 17 години, в актовій залі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу представники ВНУ імені Лесі Українки презентували повне нецензуроване видання творів Лесі Українки.

Підсумки предмету «Захист України» - 2021

Підводячи підсумки вивчення предмета «Захист України»  у 2020/2021 навчальному році,  можна твердо сказати, що програма виконана в повному обсязі.

Організація внутрішньої системи забезпечення якості освіти у педагогічному коледжі

Юринець О.О.
Ю 69. Організація внутрішньої системи забезпечення якості освіти у педагогічному коледжі: Методичні рекомендації. Володимир-Волинський: ВВПК, 2021. 64 с.

Збірник тестових завдань з культурології та історії України

Стрільчук М.С.
С85 Збірник тестових завдань з культурології та історії України: Практикум. ВВПК, 2020. 172 с.

Спостерігаємо та досліджуємо: організація спостережень за об’єктами природи навесні

Сидорук В.М.
С 41 Спостерігаємо та досліджуємо: організація спостережень за об’єктами природи навесні: Методичні рекомендації. Володимир-Волинський: ВВПК, 2021. 40 с.

Види і жанри образотворчого мистецтва в закладі дошкільної освіти: сучасні підходи

Сєрова Л.В.
С 32 види і жанри образотворчого мистецтва в ЗДО: сучасні підходи: Навчально-методичний посібник: ВВПК, 2021. 56 с.

Усний журнал до Дня української писемності і мови

Просова Н.І.
П 82 Усний журнал до Дня української писемності і мови: методичні рекомендації. ВВПК, 2021. 39 с.

Методичні рекомендації «Усний журнал до Для української писемності і мови» спрямовані на виховання любові до рідної мови; порушують національні і світові мовні проблеми.

Виховна робота зі студентами гуртожитку засобами художнього слова

Пальоха О.Я., Пойда О.В.
П 47 Виховна робота зі студентами гуртожитку засобами художнього слова: Збірник сценаріїв. ВВПК, 2020. 92 с.

Впровадження методу проектів як педагогічної технології на заняттях хімії

Матвейчук Г.В.
М 33 Впровадження методу проєктів як педагогічної технології на заняттях хімії: навчально-методичний посібник. ВВПК, 2021. 56 с.

Формування комунікативних умінь здобувачів освіти початкових класів засобами проєктної технології

Лупенко-Ковтун С.М.
Л 85 Формування комунікативних умінь здобувачів освіти початкових класів засобами проєктної технології: Методичні рекомендації. ВВПК, 2021. 55 с.

Практичні заняття з основ педагогічної майстерності

Листопад Т.М.
Л 63 Практичні заняття з основ педагогічної майстерності: методичний посібник: ВВПК, 2021. 49 с.

Навчальна практика

Зілюк Н.В., Павлюк Л.В.
З 61 Навчальна практика: Методичні рекомендації. Володимир-Волинський: ВВПК, 2021. 64 с.

Ділова гра – один із ефективних методів формування професійно-комунікативної компетентності студентів, оскільки передбачає імітацію професійних дій, входження в роль, вирішення виробничих завдань.

Зразки оформлення ділових документів

Зілюк Н.В.
З 61 Зразки оформлення ділових документів: спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Діловодство)»: зразки документів. Володимир-Волинський: ВВПК, 2019. 70с.

Практичний збірник пісень для дітей в обробці для фортепіано

Дидич О.І.
Д 11 Практичний збірник пісень для дітей в обробці для фортепіано: Збірник пісень. Володимир-Волинський: ВВПК, 2021. 27 с.

Українські пісні в обробці для вокальних ансамблів та народних хорів

Дидич О.І.
Д 11 Українські пісні в обробці для вокальних ансамблів та народних хорів: Збірник пісень. Володимир-Волинський: ВВПК, 2020. 40 с

Від професійної компетентності до професійної мобільності

Гавда Н. М.
Г 12. Від професійної компетентності до професійної мобільності: навчально-методичний посібник. Володимир-Волинський: ВВПК, 2021. 112 с.

Основи програмування Мова Python. Практичний посібник.

Видання містить практичні роботи з програмування на мові Python, використання якої дає уявлення про базові поняття структурного програмування (дані, операції, змінні, розгалуження в програмі, цикли і функції).

Перемога у конкурсі "Моя територія натхнення"

Студенти 2 курсу групи А спеціальності 014.12 Середня освіта "Образотворче мистецтво", під керівництвом викладача Тетяни Миколаївни Токаревої, взяли участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі декоративно-прикладного мистецтва "Моя територія натхнення".

Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис

Для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу українців до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронногодокументообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис.

Пишаємося здобутками студентів трудового навчання та технологій

Студенти взяли участь у ІІІ Всеукраїнському дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв "Моя територія натхнення"

Об'єктове тренування з цивільного захисту

Згідно Плану основних заходів цивільного захисту коледжу у 2021 році, 24 березня 2021 року у Володимир – Волинському педагогічному фаховому коледжі А.Ю.

Мерехтлива мозаїка з писанок

Гарні декоративні композиції з цікавою фактурою поверхні та оригінальною текстурою у вигляді тріщинок, як засобом виразності, подібні до мерехтливої кольорової мозаїки. Це колекція робіт студентів спеціальності образотворче мистецтво, виконаних студентами під керівництвом викладача Лесі Георгіївни Мартинюк.

Майстерня писанки

З настанням Великого посту, саме тоді, коли українці готуються до одного з найбільших християнських свят, а саме Великодня, прадавня традиція розписувати писанки набуває особливого звучання.

Студенти з образотворчого мистецтва збирають нагороди

Цього навчального року студенти спеціальності «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» вперше взяли участь у дистанційних конкурсах різного рівня і продемонстрували блискучі результати. 

Студенти спеціальності "Образотворче мистецтво" перемогли у Всеукраїнському конкурсі витинанки «Мереживні вірші»

Студенти спеціальностей «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі витинанки «Мереживні вірші», який присвячено 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Навчальна евакуація у студентському гуртожитку

18 березня 2021 року з 20.00 до 21.00 години у студентському гуртожитку Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського  Волинської обласної ради  проводилося тренування з евакуації і гасіння умовної пожежі.

Разом для найкращого Інтернету

Студенти та викладачі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу Ім. А. Ю. Кримського вже не вперше прийняли участь у заходах з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету Програми академій Cisco та провідних університетів України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти.

Вокальні, музичні та хореографічні здобутки студентів відділення Початкової та дошкільної освіти

Ми пишаємось нашими талановитими студентами їх вокальними та музичними здобутками. Велика шана їх наставникам.

Участь у Всеукраїнському онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!»

09 та 10 березня 2021 року відбувся Всеукраїнський онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!».

У заході взяли участь близько 160 закладів фахової передвищої освіти з 24 областей України.

Перемога у конкурсі від OSCE Project Co-ordinator in Ukraine

Студенти 2-Р та 4-Р курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» стали переможцями студентського конкурсу «Я проти торгівлі людьми» у номінації «За активність», який організував OSCE Project Co-ordinator in Ukraine. Результати конкурсу було оголошено на онлайн-зустрічі з учасниками.

Зустріч студентів коледжу з військовими

В рамках військово-патріотичного виховання молоді, 25 лютого 2021 року, зі студентами 4-го та 1-го курсу Володимир-Волинського  педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю.

Ми готуємось захищати Україну

Готовність Збройних сил України до виконання своїх функцій значною мірою залежить від її особового складу, зокрема підготовленості молоді до проходження військової служби.

Відкриття урочистої академії за проєктом «Норвегія-Україна» у Володимирі-Волинському

19 лютого о 17:00 годині у актовій залі коледжу відбулося відкриття урочистої академії програми професійної перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил України, учасників АТО та їх сімей за проєктом «Норвегія-Україна».

Захід-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні

День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

В коледжі, в межах заходу-реквієму, 17-20 лютого були проведені тематичні бесіди та читання поезії. 

17 лютого 2021 року Верховна Рада визнала Революцію гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи.

Нові підручники від фонду Ігоря Палиці "Тільки разом"

Напередодні Нового року Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» учергове поповнив книжковий арсенал бібліотеки Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського підручниками Focus 2 та Focus 3 видавництва Pearson Education у рамках освітнього проєкту «Англійська – це просто».