Де і як шукати першу роботу?

Пошук роботи через центри зайнятості
Одним з варіантів пошуку роботи є Державна служба зайнятості. Понад два десятиліття поспіль вона допомагає  у розв’язанні одного з найгостріших і найболючіших питань сьогодення – працевлаштування.

Інтернет-портали з пошуку роботи
Сьогодні існує багато різноманітних порталів з пошуку роботи, такі як: www.rabota.ua, www.work.ua,  www.dcz.gov.ua та інші.
Ярмарки вакансій
Це дуже зручний спосіб, адже лише за один день можна встигнути переглянути багато пропозицій, залишити своє резюме, пройти першу ознайомчу співбесіду. 
Газети та журнали
Існує й такий спосіб пошуку роботи, але як показує практика, більшість вакансій які пропонують в подібних виданнях направлено на певну галузь.
Працевлаштування через Центри кар’єри
В багатьох навчальних закладах України існують  центри ,які займаються працевлаштуванням студентів.

Кадрові агенції
Один із способів пошуку роботи – це звернутись до кадрової агенції. Проте в цьому є як свої плюси так і мінуси. Працівники агенції обов’язково допоможуть вам скласти хороше резюме, підготують  співбесід, запитають про яку роботу ви мрієте  і розпочнуть пошуки, але результату не завжди залежатиме від  їх зусиль.
 

Для будь-якої людини – перша робота, це перший крок до побудови великої та яскравої кар’єри. Тому будьте наполегливими і цілеспрямованими, коли розпочнете пошуки. І ваша перша робота стане саме тією, про яку ви мріяли з дитинства.