Семінар-практикум «Формування творчого потенціалу як засобу пізнання мистецтва»

Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю Кримського - це навчальний заклад, до якого варто направляти на навчання своїх дітей та учнів! У цьому переконалися учасники семінару-практикуму "Формування творчого потенціалу як засобу пізнання мистецтва", вчителі образотворчого мистецтва з Сокальщини, Львівської обл., який відбувся 29 листопада 2018 року.

Ті, хто вперше завітав до нашого навчального закладу,  були вражені самим лише виглядом історичної  будівлі, пам'ятником  А.Ю. Кримському, облаштуванням прилеглої території. Колишні випускники з приємністю відзначили прогресивні естетичні зміни в інтер’єрі аудиторій та приміщення в цілому.

Всіх радо зустріла завідувачка мистецько-технологічним відділенням Хомюк  І.В. та викладач образотворчого мистецтва Гусєва О.Г., з ініціативи якої і була організована ця зустріч.  Заступник директора з навчальної роботи Юринець О.О. докладно розповів про особливості навчального процесу, умови прийому, про досягнення і проблеми навчального закладу та надав вичерпні відповіді на запитання гостей. 

Мартинюк Л.Г., голова ЦПК, провела екскурсію у коледжному Музеї декоративно-прикладного мистецтва, представила курсові і дипломні роботи студентів,  познайомила із традиційними та нетрадиційними техніками їх виконання.

В музей образотворчого мистецтва, де зберігаються більше 120 творів Волинських, місцевих художників та випускників коледжу, гостинно запросив викладач Кумецький О.В. Він розповів присутнім про історію створення музею, про окремі художні твори та їх авторів.

Практична частина семінару була представлена майстер-класом на тему "Різні прийоми виконання та застосування нетрадиційних технік на уроках образотворчого мистецтва», який провела викладач-методист Гусєва О.Г. Вчителі Сокальщини мали змогу переглянути велику кількість зразків нетрадиційних технік виконання зображень, отримати методичну допомогу та наполегливо попрацювати над створенням композицій в техніці  «пуантилізм».

А ще наші гості стали активними учасниками театралізованого дійства, яке розгорнулося під час перерви, з нагоди 240-річчя Квітки-Основ'яненко Григорія Федоровича. Артистами були, звісно, наші студенти. У цей день вони були героями «Сватання на Гончарівці».

Насичений, емоційний день співпраці вчителів школи та коледжу завершився приємною прогулянкою вулицями нашого міста з метою ознайомлення з пам’ятками  архітектури. По собі він залишив багато позитиву, бажання працювати та співпрацювати.