Розширене засідання з обговорення освітньо-професійної програми "Середня освіта (Трудове навчання та технології)"

28.05.2024 у Володимирському педагогічному фахового коледжі імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради відбулося у форматі онлайн розширене засідання з обговорення освітньо-професійної програми (ОПП) «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» робочої групи зі стейкхолдерами та зацікавленими особами.

У заході взяли участь представники з вищої освіти, випускники, здобувачі освіти та викладачі спеціальності 014.10 Середня освіта, а також представники закладів загальної середньої освіти, які є нашими стейкхолдерами.

Гарантом ОПП, Ольгою ВІТРУК, презентовано зміни в освітньо-професійній програмі. У процесі обговорення Віталій БЕРБЕЦ, канд. пед. наук, доцент кафедри технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відзначив, що структурно-логічна схема з реалізації освітніх компонентів є логічною та відповідає стандарту, визначені у програмі компетентності відповідають сучасним запитам на ринку праці.

Станіслав ТКАЧУК, доктор пед. наук, професор кафедри професійної освіти та технологій за профілями Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зауважив, на важливості реалізації вибіркових дисциплін.

Ірина АНДРОЩУК, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, зазначила, що в навчальному плані необхідно акцентувати на практичній підготовці за предметними спеціальностями. Ірина Василівна наголосила на важливості чіткого формулювання фокусу, особливостей та унікальності ОПП.

Доктор педагогічних наук, професор Хмельницького національного університету, Ігор АНДРОЩУК, ґрунтовно проаналізував освітню складову та наголосив, що цілі, теоретичний зміст предметної області повинні у формулюваннях максимально відповідати стандарту, порадив актуалізувати інформацію про нормативні документи, які згадуються у ОПП.

Активно долучився до обговорення Олександр ЮРИНЕЦЬ, заступник директора з навчальної роботи, канд. пед. наук.

Дякуємо нашим колегам з вищої освіти, які є експертами з акредитації, за цінні поради з вдосконалення нормативної складової освітньо-професійної програми. Щиро дякуємо всім учасникам за  участь у заході, ґрунтовні пропозиції та поради!

Наш освітній заклад високо оцінює вашу роботу та дякує за плідну співпрацю!