Засідання Ради директорів коледжів Волині

Фотоальбом: 

22 вересня коледж гостинно приймав перше (цього навчального року) засідання Ради директорів коледжів Волині. Окрім керівників двадцяти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, що працюють на території Волинської області, у роботі засідання взяли участь начальник управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмила Плахотна та головний економіст обласного управління освіти Олена Марчук.
Головним предметом обговорення був новоприйнятий Закон України «Про освіту» і перспективи діяльності навчальних закладів, що ведуть підготовку «молодших спеціалістів».
Окрім цього, на засіданні обговорювалися проблеми проведення державної підсумкової атестації з української мови у формі ЗНО для цьогорічних другокурсників, які вступили до коледжів на основі базової загальної середньої освіти. 
Жваву полеміку викликало питання щодо переведення з 1 січня 2018 року усіх коледжів, що фінансуються з державного бюджету, на обласне фінансування. 
Також було зазначено, що найбільший внесок у захист прав працівників коледжів у законодавчому аспекті зробила громадська організація «Всеукраїнська Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації», до якої й було закликано вступати трудові колективи коледжів Волині.
 

Всього оцінок: 140